menu

ReferencjeBlum BE 5

Jesteśmy zadowoleni z efektu tej współpracy. Powstał obiekt o interesującej architekturze, funkcjonalny, o wysokim standardzie technicznym, maksymalnie wykorzystujący istniejące warunki terenowe i komunikacyjne oraz uwzględniający wszelkie ograniczenia wynikające z zapisów Miejscowego Planu Zagospodarowania Terenu.

 

Możemy z dużą satysfakcją stwierdzić, że wszystkie powierzone dotychczas zadania zespół projektantów z pracowni architektonicznej Tekktura wykonał w sposób profesjonalny, odpowiedzialny i terminowy, stając się dla nas wiarygodnym i kompetentnym partnerem w trakcie przebiegu procesu inwestycyjnego.
więcejMłyn Żytni

Przedmiotem naszej współpracy w latach 2013 - 2015 była inwestycja MŁYN ŻYTNI W SZAMOTUŁACH, czyli projekt i realizacja przebudowy, nadbudowy oraz zmiany sposobu użytkowania budynku młyna żytniego na budynek mieszkalny wielorodzinny z lokalami usługowymi oraz budowa budynków mieszkalnych wielorodzinnych o trzech kondygnacjach naziemnych z lokalami usługowymi w parterze i garażem podziemnym.

 

Powierzone zadania firma Tekktura wykonała w sposób profesjonalny i terminowy. Możemy z przekonaniem polecić architektów i ich pracownię innym inwestorom.
więcejRADAWAY I

Projekt obejmował nadbudowę dodatkowej kondygnacji o powierzchni użytkowej 547m2. Funkcja nowej części jest rozszerzeniem sekcji biurowo-socjalnej. Wydzielono w niej pomieszczenia biurowe, biuro typu open-space", pomieszczenie socjalne, sale konferencyjne, sanitariaty, kotłownię, archiwum.

Nasza współpraca przebiegała w sposób bezproblemowy, co pozwala rekomendować nam firmę TEKKTURA Sp. z o.o. Sp.k. jako bardzo dobrego i profesjonalnego wykonawcę prac projektowych.

więcejRolna 4 6

Ze względu na nietypowy kształt działki, odpowiednie zaprojektowanie układu funkcjonalnego mieszkań, spełnienie warunków wynikających z decyzji o warunkach zabudowy i zaproponowanie inwestorowi ciekawej architektonicznie bryły było wyzwaniem dla projektantów, z którego wywiązali się w sposób bardzo dobry.

Powierzone zadania firma Tekktura wykonuje z dużą starannością i profesjonalnie. Możemy z przekonaniem polecić architektów i ich pracownię innym inwestorom.
więcejTesla

Jesteśmy zadowoleni z efektu tej współpracy. Stacja ładowania samochodów Tesla została zaprojektowana na terenie Starych Koszarów Gity Park. Jest to teren objęty ochroną konserwatorską i projekt musiał spełnić wytyczne Miejskiego Konserwatora Zabytków.

 

Możemy z dużą satysfakcją stwierdzić, że wszystkie powierzone dotychczas zadania zespół projektantów z pracowni architektonicznej Tekktura wykonał w sposób profesjonalny, odpowiedzialny i terminowy, stając się dla nas wiarygodnym i kompetentnym partnerem w trakcie przebiegu procesu inwestycyjnego.

 

 
więcejGrafmaj

Przedmiotem naszej współpracy był projekt i realizacja budynku magazynowego z częścią socjalno-biurową dla firmy GRAFMAJ AM zlokalizowanego w Poznaniu, przy ulicy Lutyckiej 93.

Polecam współpracę z Tekkturą. Odpowiedzialna i terminowa realizacja spowodowała, że Tekktura jest dla mnie wiarygodnym i kompetentnym partnerem biznesowym.
więcej

Raster Marymont

Przedmiotem naszej współpracy był budynek mieszkalny wielorodzinny z garażem podziemnym, zlokalizowany w Warszawie przy ul. Kolektorskiej. Zaproponowana architektura ma nowoczesny charakter i dobrze wpisuje się w okoliczną zabudowę.

Powierzone zadania firma wykonała w sposób profesjonalny i z dużą starannością, stając się dla nas wiarygodnym i kompetentnym partnerem. Możemy polecić pracownię TEKKTURA innym inwestorom.
więcej

JESTEŚMY WŁAŚCIWYM PARTNEREM

Masz pomysł na inwestycję, ale nie wiesz od czego zacząć?
Wielu potencjalnych inwestorów zastanawia się jak przejść przez trudny proces projektowy i budowlany.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z JEDNYM Z NASZYCH BIUR
Strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.