menu

Referencje

Grafmaj

Przedmiotem naszej współpracy był projekt i realizacja budynku magazynowego z częścią socjalno-biurową dla firmy GRAFMAJ AM zlokalizowanego w Poznaniu, przy ulicy Lutyckiej 93.

Polecam współpracę z Tekkturą. Odpowiedzialna i terminowa realizacja spowodowała, że Tekktura jest dla mnie wiarygodnym i kompetentnym partnerem biznesowym.

więcej

Raster Marymont

Przedmiotem naszej współpracy był budynek mieszkalny wielorodzinny z garażem podziemnym, zlokalizowany w Warszawie przy ul. Kolektorskiej. Zaproponowana architektura ma nowoczesny charakter i dobrze wpisuje się w okoliczną zabudowę.

Powierzone zadania firma wykonała w sposób profesjonalny i z dużą starannością, stając się dla nas wiarygodnym i kompetentnym partnerem. Możemy polecić pracownię TEKKTURA innym inwestorom.

więcej

Blum BE – 5

Jesteśmy zadowoleni z efektu tej współpracy. Powstał obiekt o interesującej architekturze, funkcjonalny, o wysokim standardzie technicznym, maksymalnie wykorzystujący istniejące warunki terenowe i komunikacyjne oraz uwzględniający wszelkie ograniczenia wynikające z zapisów Miejscowego Planu Zagospodarowania Terenu.

 

Możemy z dużą satysfakcją stwierdzić, że wszystkie powierzone dotychczas zadania zespół projektantów z pracowni architektonicznej Tekktura wykonał w sposób profesjonalny, odpowiedzialny i terminowy, stając się dla nas wiarygodnym i kompetentnym partnerem w trakcie przebiegu procesu inwestycyjnego.

więcej

Młyn Żytni

Przedmiotem naszej współpracy w latach 2013 – 2015 była inwestycja MŁYN ŻYTNI W SZAMOTUŁACH, czyli projekt i realizacja przebudowy, nadbudowy oraz zmiany sposobu użytkowania budynku młyna żytniego na budynek mieszkalny wielorodzinny z lokalami usługowymi oraz budowa budynków mieszkalnych wielorodzinnych o trzech kondygnacjach naziemnych z lokalami usługowymi w parterze i garażem podziemnym.

 

Powierzone zadania firma Tekktura wykonała w sposób profesjonalny i terminowy. Możemy z przekonaniem polecić architektów i ich pracownię innym inwestorom.

więcej

RADAWAY I

Projekt obejmował nadbudowę dodatkowej kondygnacji o powierzchni użytkowej 547m2. Funkcja nowej części jest rozszerzeniem sekcji biurowo-socjalnej. Wydzielono w niej pomieszczenia biurowe, biuro typu „open-space”, pomieszczenie socjalne, sale konferencyjne, sanitariaty, kotłownię, archiwum.

Nasza współpraca przebiegała w sposób bezproblemowy, co pozwala rekomendować nam firmę TEKKTURA Sp. z o.o. Sp.k. jako bardzo dobrego i profesjonalnego wykonawcę prac projektowych.

 

 

więcej

Tesla

Jesteśmy zadowoleni z efektu tej współpracy. Stacja ładowania samochodów Tesla została zaprojektowana na terenie Starych Koszarów Gity Park. Jest to teren objęty ochroną konserwatorską i projekt musiał spełnić wytyczne Miejskiego Konserwatora Zabytków.

 

Możemy z dużą satysfakcją stwierdzić, że wszystkie powierzone dotychczas zadania zespół projektantów z pracowni architektonicznej Tekktura wykonał w sposób profesjonalny, odpowiedzialny i terminowy, stając się dla nas wiarygodnym i kompetentnym partnerem w trakcie przebiegu procesu inwestycyjnego.

 

 

więcej

Rolna 4 – 6

Ze względu na nietypowy kształt działki, odpowiednie zaprojektowanie układu funkcjonalnego mieszkań, spełnienie warunków wynikających z decyzji o warunkach zabudowy i zaproponowanie inwestorowi ciekawej architektonicznie bryły było wyzwaniem dla projektantów, z którego wywiązali się w sposób bardzo dobry.

Powierzone zadania firma Tekktura wykonuje z dużą starannością i profesjonalnie. Możemy z przekonaniem polecić architektów i ich pracownię innym inwestorom.

więcej

JESTEŚMY WŁAŚCIWYM PARTNEREM

Masz pomysł na inwestycję, ale nie wiesz od czego zacząć?
Wielu potencjalnych inwestorów zastanawia się jak przejść przez trudny proces projektowy i budowlany.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z JEDNYM Z NASZYCH BIUR
Strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.